kým iní stavajú, my budujeme

logo_red.png

Výroba oceľových konštrukcií

Stalo sa to v roku 1948, ale to ste sa už asi dočítali v úvode našej web stránky, v roku 1948 tri roky po skončení 2. Svetovej vojny sme vyrobili našu prvú halu – bol to senník pre JRD v obci Rovinka, neďaleko Bratislavy.

Ako roky ubiehali, vyrobili sme ich už tisíce a nachádzajú sa na každej dedine v každej obci či meste, po celom Československu.

V novodobej histórií v Strojspiši vyrábame haly tými najmodernejšími technológiami a postupmi aby naša kvalita bola tá najvyššia, pretože iba tá je dosť dobrá pre našich zákazníkov. 

Dnes vyrábame oceľové konštrukcie podľa európskej normy EN1090-2 ktorá je tou najprísnejšou európskou normou. Vo výrobe používame iba ten najkvalitnejší Európsky materiál, ktorého pôvod dokážeme vystopovať až do baní, kde sa vyťažila železná ruda.

Používame Fínske, Švédske, Holandské a Nemecké farby od výrobcov, ktorý vyrastali na lodiarenskom priemysle, aj preto ich farby spĺňajú tie najprísnejšie kvalitatívne kritériá.

Aby toto všetko neboli len prázdne slová dali sme si to certifikovať, o čom svedčia aj naše certifikáty ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 a už spomínaný EN1090-2

TUP_Strojspis_S.png